Алкохолната зависимост на моя съпруг беше в много тежка фаза, когато той реши и започна да се лекува. Лечението се изразяваше в съвсем обикновени неща

Алкохолната зависимост на моя мъж, който е на 55 години, беше в много тежка фаза. Не заради друго, а защото той късно се пропи. Започна преди няколко години, като си имаше повод за това - смъртта на майка му. Много тежко го преживя, и започна да пие. За мен нямаше никакво значение как, аз просто знаех, че трябва да му помогна. Поради тази причина започнах да търся начин, средство, нещо което да му помогне. Много се зарадвах, когато намерих информация за вашите капки.
Имам един такъв съвет към всеки, които е решил да отказва алкохола. Позволете на близките ви да ви помогнат! Ако вие сами не можете, нека те да го направят. Не е кой знае колко трудно, нито е унизително да помолиш за помощ.
По този начин и вие, и ние по-бързо ще се справим с тази напаст алкохолизма. Или ако не е алкохолизъм - алкохолната зависимост. На моя мъж сега му е трудно, но не пие. Решил е и ще си спази думата. За мен по-голяма радост от тази няма.
Желая щастие и здраве на всички български семейства и успех на всички хора, които се борят с алкохолната зависимост.
Милица Фотева от Варна
Капките Алкофитал са
ЕДИНСТВЕНОТО ДОКАЗАНО ЕФИКАСНО средство против алкохолизъм.
Комбинацията от зелен овес и шизандра спомага за овладяване на алкохолната зависимост.Билковите капки Алкофитал са дарили спокойствие на хиляди семейства. Ликвидирайте алкохолните проблеми иПОРЪЧАЙТЕ СЕГА С БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!За повече информация : 02/850 21 76 и 0887 599 268 или на имейл info@kapkite.com