Зависимост към алкохола имах заради собствената си глупост и проблеми с мотивацията. Това ми каза психоложката, при която бях

Зависимост към алкохола
Зависимост към алкохола имах най-вече, защото не бях достатъчно строг към себе си. Аз тези неща с мотивацията не го разбирам добре. Не че психоложката не си свърши работата, даже напротив. Но, по-важното е, че аз осъзнах какъв е проблема при мен и какво ми пречеше да се оправя. За мен по-важното в случая е това, че вече започвам да се оправям.
За да се измъкна от тази зависимост към алкохола, беше необходима годна и нещо. Капките Алкофитал ги взимах като помощно средство за лечение на алкохолизъм. Основно имах сеанси с психоложката.
Много трудно ми беше - признавам си. Но, с помощта на близките, както и заради промяната в начина, по който започнах да гледам на този проблем, се справих.
И, по-важното е, че някак ми стана по-леко на мен. И по-леко на близките ми. Не разбирам, все още, защо е било това пиене, защо постъпвах по този начин със себе си и с другите около себе си. Но е факт, че го направих. Справям се.
Надявам се повече хора, които имат зависимост към алкохола, да осъзнаят, че комбинираната терапия - психолог + капки Алкофитал, наистина помага!
Михаил Колев от София
Капките Алкофитал са
ЕДИНСТВЕНОТО ДОКАЗАНО ЕФИКАСНО средство против алкохолизъм.
Комбинацията от зелен овес и шизандра спомага за овладяване на алкохолната зависимост.Билковите капки Алкофитал са дарили спокойствие на хиляди семейства. Ликвидирайте алкохолните проблеми иПОРЪЧАЙТЕ СЕГА С БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!За повече информация : 02/850 21 76 и 0887 599 268 или на имейл info@kapkite.com