Аз много искам да спра да пия алкохол!

Правя опити, работя върху себе си, но все още има едни такива кратки моменти, в който просто избухвам, и единственото, което мога да направя, е да се скрия някъде и да си пийна мъничко. Имам много слаба воля. Не се справям добре. И колкото и да е добър ефекта от
капките Алкофитал, аз успявам някак да скапя всичко.
За мен е от изключителна важност да си оправя живота. А за да го оправя, аз трябва да спра да пия алкохол. На 35 години съм, почти. Не съм глупав, не съм мързелив, а съм сам. Родителите ми много се тормозят, че още не са станали баба и дядо, а и аз самия искам да си имам две човечета до мен. По-друг смисъл добива живота, когато има кого да обичаш и за кого да се грижиш.
Все си мисля, че ще дойде време, когато не само ще успея да откажа алкохола, ами изобщо няма да се сещам за него. Това ще бъде време, през което всичко ще е наред. Поне така си мисля. Мисля си още, че много трябва да се потруда за това време. Даже още повече, ако искам да дойде по-бързо. Хубаво е, че съм търпелив и вярвам в себе си. Значи все някога ще дойде момент, в който всичко това, от което се оплаквам сега, ще се промени.
Марин Апостолов от Русе
Капките Алкофитал са
ЕДИНСТВЕНОТО ДОКАЗАНО ЕФИКАСНО средство против алкохолизъм.
Комбинацията от зелен овес и шизандра спомага за овладяване на алкохолната зависимост.Билковите капки Алкофитал са дарили спокойствие на хиляди семейства. Ликвидирайте алкохолните проблеми иПОРЪЧАЙТЕ СЕГА С БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!За повече информация : 02/850 21 76 и 0887 599 268 или на имейл info@kapkite.comЦената на една опаковка е 64 лева.
Дневното приложение е спрямо килограмите - до 90 килограма -
2 пъти по 30 капки, над 90 килограма - 2 пъти по 60 капки.